wydawnictwa polskie, Dutkowski Jarosław – Talary Jana Kazimierza, Gdańsk 2012, ISBN 9788392745389

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2022 20:02:40
346966
Opis: wydawnictwa polskie, Dutkowski Jarosław – Talary Jana Kazimierza, Gdańsk 2012, ISBN 9788392745389
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 219 stron formatu B5, oprawa twarda, bogato ilustrowany katalog talarów i półtalarów bitych za panowania Jana Kazimierza

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 36

1)  36 zł