wydawnictwa polskie, Kurpiewski Janusz – Katalog monet polskich 1576-1586 (Stefan Batory), Wars..

Cena wylicytowana: 22 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2022 20:02:20
346964
Opis: wydawnictwa polskie, Kurpiewski Janusz – Katalog monet polskich 1576-1586 (Stefan Batory), Warszawa 1994, ISBN 8385057234
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 142 strony formatu B5, oprawa miękka lakierowana, bogato ilustrowany katalog wraz z oceną rzadkości i wyceną monet, pięknie zachowany

Cena końcowa: 22 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 69

1)  22 zł
2)  20 zł
3)  18 zł