wydawnictwa polskie, Gumowski Marian – Podręcznik numizmatyki polskiej, Kraków 1914 (BRAK TABLIC)

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2022 20:01:00
346965
Opis: wydawnictwa polskie, Gumowski Marian – Podręcznik numizmatyki polskiej, Kraków 1914 (BRAK TABLIC)
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 296 stron, 190 ilustracji w tekście, stara oprawa introligatorska, klasyczna praca dotyczaca numizmatyki polskiej

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 91

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  80 zł