Polska, medal pamiątkowy

Polska, medal pamiątkowy

Polska, medal pamiątkowy

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 02-06-2022 22:29:40
344048
Opis: Polska - III RP po 1989, medal pamiątkowy, Warszawa, Aw: Monogram Stanisława Augusta Poniatowskiego, po bokach 17 - 66, MENNICA WARSZAWSKA, Rw: Znak mennicy, niżej widok gmachu mennicy wzniesionego w 1817 roku, na obrzeżu nabite Ag 750
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 750, 35.1 mm, 19.09 g, stemple lustrzane, medal w plastikowym kapslu, patyna

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 207

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  48 zł
4)  46 zł
5)  42 zł