Stany Zjednoczone Ameryki (USA), Nicolaes van Bambeeck, 1972–1976

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 02-06-2022 22:29:00
346266
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), Nicolaes van Bambeeck, 1972–1976, Wawa, Aw: Nicolaes van / Bambeeck, niżej Rembrand f / 1641, Rw: Popiersie Nicolaesa van Bambeecka, na obrzeżu FM 925 i punce srebra
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebo próby 925, 50.9 mm, 66.18 g, pojedyncze ryski

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 107

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  200 zł
4)  120 zł