Wyspy Cooka, 2 dolary, 1996

Wyspy Cooka, 2 dolary, 1996

Wyspy Cooka, 2 dolary, 1996

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 02-06-2022 22:27:20
345453
Opis: Wyspy Cooka - Elżbieta II od 1952, 2 dolary, 1996
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 500, stemple lustrzane, patyna
Literatura: KM 280

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 103

1)  38 zł
2)  36 zł
3)  30 zł