Włochy, 2 liry wybite z okazji targów w Mediolanie, 1928

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 02-06-2022 22:25:20
346605
Opis: Włochy - Królestwo Włoch - Wiktor Emanuel III (1900–1943), 2 liry wybite z okazji targów w Mediolanie, 1928, Aw: Głowa władcy w prawo, napis VITTORIO EMANVELE III 1928 REGNANDO, sygnatura C. CASTIGLIONI, Rw: Nagi jeździec trzymający fasces (rózgi liktorskie) na koniu w lewo, legenda poniżej i wokoło
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 10.24 g
Literatura: KM 63.1

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 153

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  130 zł
4)  120 zł
5)  80 zł
6)  75 zł
7)  65 zł
8)  50 zł
9)  48 zł