Rosja, rubel, 1840 СПБ НГ

Rosja, rubel, 1840 СПБ НГ

Rosja, rubel, 1840 СПБ НГ

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 02-06-2022 22:17:40
346227
Opis: Rosja - Mikołaj I (1825–1855), rubel, 1840 СПБ НГ, Petersburg, odmiana z 7 gałązkami w wieńcu z lewej strony, ogon Orła z 9 piórami
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: uszkodzenia obrzeża, moneta czyszczona, data przebijana (prawdopodobnie z roku 1837)
Literatura: Bitkin 199 (R2)

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 220

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  460 zł
4)  450 zł
5)  280 zł
6)  270 zł
7)  260 zł
8)  135 zł
9)  130 zł
10)  130 zł