Niemcy, 5 marek, 1904

Niemcy, 5 marek, 1904

Niemcy, 5 marek, 1904

Cena wylicytowana: 1 000 zł
Aukcja zakończyła się 02-06-2022 22:14:00
346326
Opis: Niemcy - Hesja - Darmstadt - Ernest Ludwik (1892–1918), 5 marek, 1904, Berlin, wybite na 400. rocznicę urodzin Filipa Wielkodusznego
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, piękne
Literatura: AKS 161, Jaeger 75

Cena końcowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 135

1)  1 000 zł
2)  1 000 zł
3)  960 zł
4)  920 zł
5)  900 zł