Meksyk, 5 peso, 1948 Mo

Meksyk, 5 peso, 1948 Mo

Meksyk, 5 peso, 1948 Mo

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 02-06-2022 22:10:20
345472
Opis: Meksyk - Republika od 1821, 5 peso, 1948 Mo, Meksyk
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 900, minimalne uszkodzenia obrzeża, ale ładne, patyna
Literatura: KM 465

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 97

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  110 zł
4)  100 zł
5)  95 zł
6)  80 zł