Kanada, 5 dolarów, 2016

Kanada, 5 dolarów, 2016

Kanada, 5 dolarów, 2016

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 02-06-2022 22:07:40
345566
Opis: Kanada - Elżbieta II (od 1952), 5 dolarów, 2016, Ottawa, ze znakiem Supermana znanego z serii komiksów wydawanych przez DC Comics
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 999, 31.1 g = 1 uncja srebra, pięknie zachowane, miejscowa patyna, moneta w plastikowym kapslu
Literatura: KM UC 290

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 49

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  120 zł
4)  115 zł