Kanada, 10 dolarów, 1973

Kanada, 10 dolarów, 1973

Kanada, 10 dolarów, 1973

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 02-06-2022 22:03:20
345484
Opis: Kanada - Elżbieta II (od 1952), 10 dolarów, 1973, Ottawa, XXI Letnie Igrzyska Olimpijskie, Montreal 1976 - Mapa świata
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, ok. 48.6 g, stemple zwykłe, patyna
Literatura: KM 86

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 77

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  95 zł