Polska, 20 złotych, 1979

Polska, 20 złotych, 1979

Polska, 20 złotych, 1979

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 02-06-2022 21:32:40
337686
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety próbne, 20 złotych, 1979, Warszawa, Pomnik-Szpital Centrum Zdrowia Dziecka - wypukły napis PRÓBA
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, nakład 30.000 sztuk, stemple lustrzane, patyna, moneta w czerwonym pudełku NBP
Literatura: Parchimowicz P313a

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 137

1)  36 zł
2)  36 zł
3)  32 zł
4)  26 zł
5)  24 zł
6)  22 zł
7)  18 zł