Polska, 1 grosz, 1930

Polska, 1 grosz, 1930

Polska, 1 grosz, 1930

Cena wylicytowana: 440 zł
Aukcja zakończyła się 02-06-2022 21:26:40
346267
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 1 grosz, 1930, Warszawa
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: rzadszy rocznik, patyna, moneta w pudełku firmy NGC nr 3890483-011 z oceną AU58 BN
Literatura: Parchimowicz 101e

Cena końcowa: 440 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 190

1)  440 zł
2)  430 zł
3)  350 zł
4)  200 zł
5)  125 zł