Polska, szóstak, 1684

Polska, szóstak, 1684

Polska, szóstak, 1684

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 02-06-2022 21:15:40
346506
Opis: Polska - Jan III Sobieski (1674–1696) - monety koronne, szóstak, 1684, Kraków, popiersie w zbroi i koronie, litera C między tarczami herbowymi
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 1974 (R1)

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 441

1)  400 zł
2)  390 zł
3)  380 zł
4)  370 zł
5)  340 zł
6)  330 zł
7)  320 zł
8)  320 zł
9)  180 zł
10)  165 zł
11)  160 zł
12)  155 zł
13)  145 zł
14)  140 zł
15)  135 zł
16)  130 zł
17)  130 zł
18)  120 zł