Polska, szóstak, 1662 AT

Polska, szóstak, 1662 AT

Polska, szóstak, 1662 AT

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 02-06-2022 21:14:40
346491
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo ładny, patyna
Literatura: Kop. 1661 (R), Szłapinskij ryc. 60

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 254

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  130 zł
4)  130 zł
5)  120 zł
6)  115 zł
7)  110 zł
8)  105 zł
9)  95 zł
10)  90 zł
11)  85 zł
12)  75 zł