Polska, ort, 1621

Polska, ort, 1621

Polska, ort, 1621

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 02-06-2022 21:05:40
346481
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, ort, 1621, Bydgoszcz, końcówka legendy PR M
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, krążek z końcówki blaszki, nieco rzadszy typ
Literatura: Shatalin BD21-221 (R1)

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 212

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  240 zł
4)  210 zł
5)  185 zł
6)  165 zł
7)  140 zł
8)  135 zł
9)  125 zł