Polska, grosz, 1584

Polska, grosz, 1584

Polska, grosz, 1584

Cena wylicytowana: 2 400 zł
Aukcja zakończyła się 02-06-2022 21:05:20
346466
Opis: Polska - Stefan Batory (1576–1586) - miasto Ryga, grosz, 1584, Ryga, awersie napis STEPH
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: rzadki, moneta podgięta, z końcówki blaszki, patyna
Literatura: K.-G. 1, Kop. 8087 (R3), Tyszkiewicz 9 mk

Cena końcowa: 2 400 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 780

1)  2 400 zł
2)  2 300 zł
3)  1 950 zł
4)  1 900 zł
5)  1 800 zł
6)  1 700 zł
7)  720 zł
8)  450 zł
9)  370 zł
10)  350 zł
11)  310 zł
12)  290 zł
13)  280 zł
14)  270 zł
15)  250 zł
16)  240 zł