Polska, trojak, 1586

Polska, trojak, 1586

Polska, trojak, 1586

Cena wylicytowana: 490 zł
Aukcja zakończyła się 02-06-2022 21:05:00
346500
Opis: Polska - Stefan Batory (1576–1586) - monety litewskie, trojak, 1586, Wilno, odmiana bez herbu Prus, kropki jako interpunkcja
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger V.86.1.d/c (R), Ivanauskas 4SB59-28

Cena końcowa: 490 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 301

1)  490 zł
2)  480 zł
3)  440 zł
4)  400 zł
5)  340 zł
6)  280 zł
7)  260 zł
8)  250 zł
9)  240 zł
10)  220 zł
11)  200 zł
12)  185 zł
13)  180 zł