Polska, grosz, 1577

Polska, grosz, 1577

Polska, grosz, 1577

Cena wylicytowana: 780 zł
Aukcja zakończyła się 02-06-2022 21:04:40
346480
Opis: Polska - Gdańsk w oblężeniu (1577), grosz, 1577, Gdańsk, odmiana bez znaku Kawka nad głową Chrystusa (moneta bita pod zarządem mennicy K. Goebla), na awersie głowa przerywa wewnętrzną obwódkę
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: krążek podgięty, uszkodzenia tła awersu, rzadki
Literatura: CNG 104, Kop. 7388 (R3), Tyszkiewicz 2.50 mk

Cena końcowa: 780 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 345

1)  780 zł
2)  760 zł
3)  680 zł
4)  600 zł
5)  600 zł
6)  490 zł
7)  470 zł
8)  460 zł
9)  450 zł
10)  440 zł
11)  430 zł
12)  420 zł
13)  400 zł
14)  300 zł