Polska, półgrosz litewski, 1559

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 02-06-2022 21:04:00
346214
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - monety litewskie, półgrosz litewski, 1559, Wilno, końcówki napisów L / LITV
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 4SA86-24

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 100

1)  200 zł
2)  200 zł
3)  190 zł
4)  100 zł
5)  60 zł