Polska, grosz, 1534

Polska, grosz, 1534

Polska, grosz, 1534

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 02-06-2022 21:03:00
346124
Opis: Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - monety pruskie, grosz, 1534, Toruń, popiersie z długimi włosami i w koronie, miecz z lewej strony Orła, końcówki napisu PRVSS / PRVSSIE
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: CNCT 1265, Kop. 3089, PN2-Dut. 100

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 158

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  110 zł
4)  100 zł
5)  95 zł
6)  90 zł