Polska, grosz, 1545

Polska, grosz, 1545

Polska, grosz, 1545

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 02-06-2022 21:02:00
346478
Opis: Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - monety koronne, grosz, 1545, Kraków, odmiana z dwoma listkami u dołu awersu, napis poziomy w 3 wierszach
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 424, PN13-Dut. 15, Białk.-Szw. 33

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 389

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  340 zł
4)  270 zł
5)  230 zł
6)  200 zł
7)  160 zł
8)  120 zł