Polska, denar, 1386–1399

Polska, denar, 1386–1399

Polska, denar, 1386–1399

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 02-06-2022 21:00:40
346465
Opis: Polska - Jadwiga i Władysław Jagiełło (1386–1399), denar, 1386–1399, Kraków, Aw: Orzeł z pionowymi piórami, Rw: Podwójny krzyż w tarczy, litera n?, nad tarczą litera W
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 10.1 mm, 0.30 g, patyna
Literatura: Frynas P.16.5 (ER), Gum.H. 410, Gum.P. 511, Kop. 351 (R8)

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 267

1)  380 zł
2)  370 zł
3)  310 zł
4)  260 zł
5)  240 zł
6)  220 zł
7)  190 zł
8)  185 zł
9)  180 zł
10)  165 zł
11)  160 zł
12)  155 zł
13)  150 zł