Węgry, denar

Węgry, denar

Węgry, denar

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 02-06-2022 20:58:20
345680
Opis: Węgry - Karol Robert Andegaweński (1307–1342), denar, Aw: Półpostać władcy na wprost, w prawej ręce trzyma berło, w lewej jabłko panowania, REGIS KAROLI, Rw: Tarcza andegaweńska, po bokach B - V, + M REGIS HVNGARIE
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 14.7 mm, 0.56 g, ciemna patyna
Literatura: Frynas H.24.46, Huszár 495

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 158

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  80 zł
4)  70 zł
5)  65 zł
6)  55 zł
7)  48 zł