Węgry, brakteat, I poł. XIII w.

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 02-06-2022 20:57:20
345686
Opis: Węgry - Bela IV Wielki (1235–1270), brakteat, I poł. XIII w., Głowa z długimi włosami w lewo, perełki na wale
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 15.3 mm, 0.16 g, minimalne pęknięcie, ale ładnie zachowany
Literatura: Frynas H.18.51, Huszár 192

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 69

1)  80 zł
2)  75 zł