Republika Rzymska, denar, 49 pne

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 02-06-2022 20:54:40
346315
Opis: Republika Rzymska - Mn. Acilius Glabrio 49 pne, denar, 49 pne, Rzym, Aw: Głowa Salus w prawo, z lewej SALVTIS; Rw: Veletudo stojąca w lewo, trzymająca węża i oparta o kolumnę, III VIR VALETV / MN ACILIVS
Stan zachowania: II+/I-, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 4.05 g, pięknie zachowany, patyna
Literatura: Crawford 442/1a, Albert 1376

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 145

1)  920 zł
2)  900 zł