Republika Rzymska, denar, 54 pne

Cena wylicytowana: 1 200 zł
Aukcja zakończyła się 02-06-2022 20:54:20
346314
Opis: Republika Rzymska - Q. Pompeius Rufus 54 pne, denar, 54 pne, Rzym, Aw: Krzesło kurulne, z lewej strzała, z prawej gałązka laurowa, Q POMPEI Q F / RVFVS, Rw: Krzesło kurulne, po lewej lituus, po prawej wieniec, u góry SVLLA COS, u dołu Q POMPEI RVF
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.82 g, ładnie zachowany, patyna, rzadszy
Literatura: Crawford 434/2, Albert 1364

Cena końcowa: 1 200 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 254

1)  1 200 zł
2)  1 150 zł
3)  980 zł
4)  920 zł
5)  900 zł