Republika Rzymska, kwinar, 85 pne

Rozpoczęcie: 23-05-2022 18:00
Zakończenie: 02-06-2022 20:54:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 02-06-2022 20:54:00
346313
Opis: Republika Rzymska - Mn. Fonteius C. f. 85 pne, kwinar, 85 pne, Rzym, Aw: Głowa Apollina w prawo, po lewej MN. FONTEI, u dołu piorun i CF; Rw: W wieńcu laurowym Kupidyn niemowlę siedzące na koźle kroczącym w prawo, po bokach pilei dioskurów, w odcinku thyrsus
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.80 g, justowany, patyna
Literatura: Crawford 353/1d, Albert 1232

Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 110