Republika Rzymska, kwinar, 87 pne

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 02-06-2022 20:53:40
346312
Opis: Republika Rzymska - L. Rubrius Dossenus 87 pne, kwinar, 87 pne, Rzym, Aw:Głowa Neptuna w prawo, DOS SEN, Rw: Wiktoria stojąca w prawo, trzymająca gałązkę palmową oraz wieniec, przed nią ołtarz, za nią L RVBRI
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 1.98 g, niecentryczny awers, patyna
Literatura: Crawford 348/4, Albert 1217

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 122

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  490 zł