Rosja, zestaw 4 bonów, 1918

Rosja, zestaw 4 bonów, 1918

Rosja, zestaw 4 bonów, 1918

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 02-06-2022 20:35:20
346207
Opis: Rosja - Кооператив Казанского порохового завода, zestaw 4 bonów, 1918, w zestawie bony na: 1, 3, 10 i 50 rubli
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: razem 4 sztuki, trzy z nich pięknie zachowane, 10 rubli z ubytkiem rogu

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 88

1)  40 zł
2)  40 zł
3)  32 zł
4)  20 zł
5)  18 zł
6)  14 zł
7)  12 zł