Rosja, 10 rubli, 1898 (1894-1903)

Cena wylicytowana: 820 zł
Aukcja zakończyła się 02-06-2022 20:31:20
346149
Opis: Rosja - Mikołaj II (1894–1917), 10 rubli, 1898 (1894-1903), seria БЧ, numeracja 924445, podpisy Плеске i Брчт
Stan zachowania: IV/V, Fine / Very Good
Dodatkowe informacje: liczne złamania, miejscowe ubytki papieru, bardzo rzadki nominał
Literatura: Pick 4a, Muradyan 1.14.25

Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 161

1)  820 zł
2)  800 zł
3)  800 zł
4)  580 zł
5)  560 zł
6)  540 zł
7)  520 zł
8)  270 zł
9)  250 zł