Polska, niekompletny zestaw banknotów obiegowych PRL - banknoty polskie 1975-1996

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 02-06-2022 20:16:40
346248
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), niekompletny zestaw banknotów obiegowych PRL - banknoty polskie 1975-1996, w zestawie kolekcja banknotów bez śladów obiegu o nominale od 10 do 100.000 złotych (zgodność nominałów z zapisem w książeczce, lecz w niektórych wypadkach banknoty z inną datą emisji) - 50 złotych 1.12.1988 zamiast 09.05.1975, 100 złotych 1.06.1986 zamiast 17.05.1976, 200 złotych 1.12.1988 zamiast 1.06.1986, 1.000 złotych 1.06.1982 zamiast 2.07.1975, 2.000 złotych 1.06.1982 zamiast 1.06.1979, 5.000 złotych 1.06.1986 zamiast 1.06.1982, 10.000 złotych 1.12.1988 zamiast 1.02.1987
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: razem 15 banknotów w kartonowej książce z opisami, oprawa twarda, pięknie zachowane

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 350

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  500 zł
4)  390 zł
5)  380 zł
6)  370 zł
7)  360 zł
8)  290 zł
9)  200 zł