Polska, 10 złotych, 1936

Polska, 10 złotych, 1936

Polska, 10 złotych, 1936

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 02-06-2022 21:23:40
341349
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 124c

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 72

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  75 zł