Polska, Odznaka Skoczka Spadochronowego, 1958

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 22:20:20
341517
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Odznaka Skoczka Spadochronowego, 1958, Warszawa, Atakujący orzeł trzymający wieniec w którym 7, odznaka dwuczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana MENNICA PAŃSTWOWA
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: metal srebrzony, 27 x 79.7 mm, 16.43 g
Literatura: Wełna Odznaki 282

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 149

1)  48 zł
2)  46 zł
3)  44 zł
4)  42 zł
5)  38 zł