Polska, Złota i Srebrna Odznaka „Przodownik Pracy Socjalistycznej”, od 1974

Rozpoczęcie: 16-05-2022 18:00
Zakończenie: 26-05-2022 22:19:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 22:19:00
341520
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Złota i Srebrna Odznaka „Przodownik Pracy Socjalistycznej”, od 1974, Siedmiopromienna gwiazda, w środku głowa w prawo, wokół PRZODOWNIK PRACY SOCJALISTYCZNEJ, odznaka dwuczęściowa, mocowana na słupek
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: metal złocony, metal srebrzony, emalia, razem 2 sztuki

Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 62