Polska, Odznaka Grunwaldzka

Polska, Odznaka Grunwaldzka

Polska, Odznaka Grunwaldzka

Cena wylicytowana: 20 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 22:18:40
341523
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Odznaka Grunwaldzka, Ostrołukowa tarcza, na jej górnej krawędzi Orzeł z tarczą amazonek, na tarczy 1410 - 1945 / GRUNWALD / BERLIN, niżej dwa miecze sztychami do dołu, odznaka jednoczęściowa, bita z kontrą, mocowana na nakrętkę, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 27.3 x 54.1 mm, 13.61 g (z nakrętką)

Cena końcowa: 20 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 63

1)  20 zł
2)  18 zł