Polska, Oznaka Podhalańskiej Jednostki Wojskowej, 1957

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 22:18:00
341510
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Oznaka Podhalańskiej Jednostki Wojskowej, 1957, Łódź, Kwiat szarotki, oznaka dwuczęściowa, bita z kontrą, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana R. DAAB - ŁÓDŹ
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: cynk (?) lakierowany, 40.9 x 56.5 mm, 8.46 g
Literatura: Wełna Odznaki 539

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 105

1)  46 zł
2)  44 zł
3)  40 zł