Polska, Odznaka Zasłużony Pracownik Rolnictwa
Zakończenie: 26-05-2022 22:15:00
341494
Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Odznaka Zasłużony Pracownik Rolnictwa, Warszawa, Wieniec, w którym medalion z traktorem i kłosem zboża, wokół ZASŁUŻONY PRACOWNIK ROLNICTWA, odznaka jednoczęściowa, mocowana na agrafkę |
Stan zachowania: | I/II, Uncirculated / Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | tombak złocony, emalia, 35.5 mm, 15.46 g, wtórnie dodana przywieszka |
Cena wywoławcza: 9 zł
Cena szacunkowa: 15 zł
Ilość odsłon: 75