Polska, Odznaka Zasłużony Pracownik Rolnictwa

Cena wylicytowana: 9 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 22:15:00
341494
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Odznaka Zasłużony Pracownik Rolnictwa, Warszawa, Wieniec, w którym medalion z traktorem i kłosem zboża, wokół ZASŁUŻONY PRACOWNIK ROLNICTWA, odznaka jednoczęściowa, mocowana na agrafkę
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak złocony, emalia, 35.5 mm, 15.46 g, wtórnie dodana przywieszka

Cena końcowa: 9 zł
Cena wywoławcza: 9 zł
Cena szacunkowa: 15 zł
Ilość odsłon: 59

1)  9 zł