Polska, Krzyż Harcerski, 1969
Zakończenie: 26-05-2022 22:13:20
Polska, Krzyż Harcerski, 1969
341528
Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Krzyż Harcerski, 1969, Warszawa, seria H69, krzyż jednoczęściowy, mocowany na nakrętkę, nakrętka sygnowana MENNICA PAŃSTWOWA |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | stal, 26.1 x 25.9 mm, 6.03 g |
Literatura: | Sikorski 49 |
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 58