Polska, Krzyż Harcerski, 1969

Polska, Krzyż Harcerski, 1969

Polska, Krzyż Harcerski, 1969

Cena wylicytowana: 14 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 22:13:20
341528
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Krzyż Harcerski, 1969, Warszawa, seria H69, krzyż jednoczęściowy, mocowany na nakrętkę, nakrętka sygnowana MENNICA PAŃSTWOWA
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: stal, 26.1 x 25.9 mm, 6.03 g
Literatura: Sikorski 49

Cena końcowa: 14 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 49

1)  14 zł
2)  12 zł