Polska, odznaka Wzorowy Podchorąży Rezerwy, od 1982

Cena wylicytowana: 16 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 22:13:00
341512
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), odznaka Wzorowy Podchorąży Rezerwy, od 1982, Warszawa, Na biało-czerwonym tle głowa w hełmie w lewo, WZOROWY PODCHORĄŻY REZERWY, odznaka dwuczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana MENNICA PAŃSTWOWA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: medal brązowiony, emalia, 32.3 mm, 14.28 g
Literatura: Wełna Odznaki 141

Cena końcowa: 16 zł
Cena wywoławcza: 9 zł
Cena szacunkowa: 15 zł
Ilość odsłon: 51

1)  16 zł
2)  14 zł