Polska, Przodujący Kolejarz PRL, od 1954
Zakończenie: 26-05-2022 22:12:20
341529
Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Przodujący Kolejarz PRL, od 1954, Pięciopromienna gwiazda, wewnątrz wieniec, w jego dolnej części uskrzydlone koło, w wieńcu PRZODUJĄCY KOLEJARZ PRL, na stronie odwrotnej nabite CW, odznaka dwuczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana FOTO-PAM KRAKÓW |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | biały metal, emalia, 33.6 x 35.2 mm, 8.86 g, lekko zgięty słupek, podgięty jeden promień |
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 57