Polska, Przodujący Kolejarz PRL, od 1954

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 22:12:20
341529
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Przodujący Kolejarz PRL, od 1954, Pięciopromienna gwiazda, wewnątrz wieniec, w jego dolnej części uskrzydlone koło, w wieńcu PRZODUJĄCY KOLEJARZ PRL, na stronie odwrotnej nabite CW, odznaka dwuczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana FOTO-PAM KRAKÓW
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: biały metal, emalia, 33.6 x 35.2 mm, 8.86 g, lekko zgięty słupek, podgięty jeden promień

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 46

1)  42 zł
2)  40 zł