Polska, Złoty Krzyż Zasługi, 1952–1989

Cena wylicytowana: 22 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 22:11:40
346013
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa (1945–1989), Złoty Krzyż Zasługi, 1952–1989, Warszawa, Krzyż kawalerski, z rogami ramion zakończonymi kulkami, w każdym kącie po pięć promieni, w medalionie w obwódce litery PRL, na stronie odwrotnej nabite BW, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, krzyż wykonany w Mennicy Państwowej
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak złocony, emalia, 42.6 x 46.2 mm, 30.73 g (ze wstążką)
Literatura: Krotke PRL. Z. 1b

Cena końcowa: 22 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 48

1)  22 zł
2)  20 zł