Polska, Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski z miniaturą, od 1944

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 22:11:00
346018
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa (1945–1989), Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski z miniaturą, od 1944, Warszawa, Krzyż maltański, którego rogi ramion zakończone kulkami, w medalionie Orzeł, wokół którego POLONIA • RESTITVTA •, na stronie odwrotnej w medalionie 1944, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, dodatkowo pudełko
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak złocony, emalia, 45.5 x 45.4 mm, 20.94 g (ze wstążką), 2.84 g (miniatura)

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 95

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  40 zł
4)  28 zł
5)  24 zł
6)  20 zł