Polska, Srebrny Medal za Długoletnią Służbę (XX lat), od 1938

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 22:10:00
345987
Opis: Polska - XX wiek, Srebrny Medal za Długoletnią Służbę (XX lat), od 1938, Warszawa, Orzeł państwowy w otoku ze stylizowanych kłosów zboża, ZA•DŁUGOLETNIĄ•SŁUŻBĘ, na stronie odwrotnej gałązka laurowa, na której XX, obok sygnatura mennicy, na obrzeżu nabity znak mennicy i Ag 0.950
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 950, 35.2 mm, 23.06 g, mocowane na wstążkę
Literatura: Oberleitner cz. 3, str. 71

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 161

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  230 zł
4)  90 zł
5)  80 zł
6)  70 zł
7)  65 zł
8)  60 zł