Polska, odznaka za II Powszechny Spis Ludności, 1931

Cena wylicytowana: 18 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 22:09:40
345944
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), odznaka za II Powszechny Spis Ludności, 1931, Warszawa, Żniwiarka pochylona nad snopkiem, w otoku ZA OFIARNĄ PRACĘ 9 XII 1931, na stronie odwrotnej punce srebra, w otoku II POWSZECHNY SPIS LUDNOŚCI, odznaka jednoczęściowa, mocowana na nakrętkę, nakrętka sygnowana ST. REISING - WARSZAWA
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: tombak, 30.3 mm, 10.97 g (z nakrętką), nakrętka zapieczona
Literatura: Strzałkowski 690

Cena końcowa: 18 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 82

1)  18 zł
2)  16 zł