Polska, odznaka za II Powszechny Spis Ludności, 1931
Zakończenie: 26-05-2022 22:09:40
345944
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), odznaka za II Powszechny Spis Ludności, 1931, Warszawa, Żniwiarka pochylona nad snopkiem, w otoku ZA OFIARNĄ PRACĘ 9 XII 1931, na stronie odwrotnej punce srebra, w otoku II POWSZECHNY SPIS LUDNOŚCI, odznaka jednoczęściowa, mocowana na nakrętkę, nakrętka sygnowana ST. REISING - WARSZAWA |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | tombak, 30.3 mm, 10.97 g (z nakrętką), nakrętka zapieczona |
Literatura: | Strzałkowski 690 |
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 96