Polska, odznaka pamiątkowa Pociąg Pancerny Hallerczyk (KOPIA)

Cena wylicytowana: 22 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 22:08:20
346120
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), odznaka pamiątkowa Pociąg Pancerny Hallerczyk (KOPIA), Zbroja rycerska z dwoma skrzyżowanymi mieczami, w tle łuski pancerne, w dolnej części tarcza amazonek, na niej 1918 - 20 / P.P.L. 4 / HALLERCZYK, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana S. LIPCZYŃSKI - WARSZAWA
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: biały metal, 26.2 x 37.7 mm, 16.89 g

Cena końcowa: 22 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 505

1)  22 zł
2)  20 zł