Polska, odznaka pamiątkowa Pancernik Gromobój (KOPIA)

Cena wylicytowana: 28 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 22:08:00
346119
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), odznaka pamiątkowa Pancernik Gromobój (KOPIA), Tarcza, na której napis 8.XII.18 - 8.VIII.19, pod nim wieniec z dwoma piorunami, niżej PANCERNIK, niżej wyobrażenie wozu bojowego, niżej GROMOBÓJ, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana S. LIPCZYŃSKI - WARSZAWA
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: biały metal, 42.5 x 47.1 mm, 31.77 g (z nakrętką), dodatkowo trzy okolicznościowe pocztówki

Cena końcowa: 28 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 155

1)  28 zł
2)  26 zł