Polska, odznaka pamiątkowa Pociąg Pancerny „Śmiały” (KOPIA)
Zakończenie: 26-05-2022 22:07:40
346118
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), odznaka pamiątkowa Pociąg Pancerny „Śmiały” (KOPIA), perścień, na którym wieniec i napis PANCERNY ŚMIAŁY, wewnątrz pierściena wagon pancerny na szynach, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka niesygnowana |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | biały metal, 45.7 mm, 26.22 g, dodatkowo dwie okolicznościowe pocztówki |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 157