Polska, odznaka pamiątkowa Pociąg Pancerny „Śmiały” (KOPIA)

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 22:07:40
346118
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), odznaka pamiątkowa Pociąg Pancerny „Śmiały” (KOPIA), perścień, na którym wieniec i napis PANCERNY ŚMIAŁY, wewnątrz pierściena wagon pancerny na szynach, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: biały metal, 45.7 mm, 26.22 g, dodatkowo dwie okolicznościowe pocztówki

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 142

1)  24 zł