Polska, Pamiątkowa Odznaka Centrum Wyszkolenia Sanitarnego, od 1921

Cena wylicytowana: 900 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2022 22:07:20
346011
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), Pamiątkowa Odznaka Centrum Wyszkolenia Sanitarnego, od 1921, Warszawa, Krzyż maltański, w medalionie Orzeł, odznaka dwuczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana J. MICHROWSKI / GRAWER / TEL. / 59999 / WARSZAWA / NOWY ŚWIAT 15
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak, emalia, 46.3 x 45.9 mm, 21.69 g (z nakrętką), minimalne wykruszenie emalii, podniszczony gwint

Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 476

1)  900 zł
2)  880 zł
3)  560 zł
4)  500 zł
5)  370 zł
6)  310 zł
7)  260 zł
8)  250 zł
9)  240 zł