Polska, Pamiątkowa Odznaka Centrum Wyszkolenia Sanitarnego, od 1921
Zakończenie: 26-05-2022 22:07:20
346011
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), Pamiątkowa Odznaka Centrum Wyszkolenia Sanitarnego, od 1921, Warszawa, Krzyż maltański, w medalionie Orzeł, odznaka dwuczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana J. MICHROWSKI / GRAWER / TEL. / 59999 / WARSZAWA / NOWY ŚWIAT 15 |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | tombak, emalia, 46.3 x 45.9 mm, 21.69 g (z nakrętką), minimalne wykruszenie emalii, podniszczony gwint |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 557